Pożegnanie uczniów klas maturalnych 2018

„Ale to już było i nie wróci więcej”- ta myśl towarzyszyła na pewno wielu tegorocznym maturzystom. Zakończyły się bowiem trzy lub cztery wspólne lata nauki - czas, w którym młodzież zawarła przyjaźnie, przeżyła wesołe, ale i trudne chwile, w których uczyła się żyć. 27 kwietnia 2018 roku  w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku odbyło się zakończenie roku szkolnego klas maturalnych.

Absolwenci spotkali się w hali sportowej na uroczystej akademii. Nagrodzeni zostali uczniowie wyróżniający się w nauce, pracujący na rzecz szkoły i reprezentujący szkołę w konkursach. Po krótkiej części artystycznej uczniowie przeszli do klas, aby odebrać świadectwa oraz spotkać się ze swoimi wychowawcami.

Autor: Aneta Drażba-Puchalska