Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Szanowni słuchacze Szkoły Policealnej i Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych w związku z powstaniem w naszej szkole Szkolnego Punktu Informacji i Kariery
(SPINKA),
przypominamy o tym, że w szkołach dla dorosłych jest udzielana także pomoc psychologiczno-pedagogiczna.

Pomoc jest organizowana w trakcie bieżącej pracy ze słuchaczami lub poprzez wspólne działania wykładowców i specjalistów, a także mogą być prowadzone w formie zajęć związanych z kierunkiem kształcenia i zawodu, porad i konsultacji oraz warsztatów i szkoleń.

Zachęcamy Państwa do korzystania z pomocy szkolnych specjalistów pomocy psychologiczno-pedagogicznej - psychologa, pedagoga i doradcy zawodowego.

Oferowana pomoc psychologiczno-pedagogiczna dla dorosłych obejmuje między innymi  obszary związane z trudnościami w sprecyzowaniu ścieżki zawodowej, zaburzenia interakcji społecznych, zaburzenia emocjonalne.

Jeśli odczuwasz potrzebę rozmowy na tematy, które Cię nurtują, potrzebujesz porady
w sprawie, budzącej w Tobie wiele wątpliwości, poszukujesz rozwiązań trudnej sytuacji
w jakiej się znalazłeś – serdecznie zapraszamy Cię do nas.

U nas możesz opowiedzieć o swoich problemach i lękach.
Zależy nam, byś poczuł się komfortowo i wiedział, że jesteśmy w szkole po to,
by Ci pomóc i wesprzeć w tych trudnych chwilach.