Warsztaty wielkanocne

Wiosenna aura zawitała do Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku w dniu 20 marca, a wraz z nią nadeszły nie tylko cieplejsze dni, ale także kreatywne inspiracje! ✨

Nasi utalentowani uczniowie wzięli udział w niezwykłych Warsztatach Wiosennych pod hasłem „Mój własny stroik Wielkanocny” i muszę przyznać - było to wydarzenie, które zaskoczyło nas wszystkich swoim entuzjazmem i kreatywnością!

Podczas warsztatów, które odbywały się w dwóch etapach, nasi uczniowie mieli okazję wykazać się nie tylko swoimi umiejętnościami plastycznymi, ale także współpracą i wzajemną pomocą.

Na początku czekało ich malowanie figurki o tematyce wielkanocnej, a następnie tworzenie własnych stroików na plastrze drewna, dekorując je różnorodnymi detalami.

Atmosfera była niesamowita - pełna radości, uśmiechów i pozytywnej energii! Uczniowie nie tylko wspierali się nawzajem, ale również podziwiali prace swoich kolegów i koleżanek, co dodatkowo wprowadzało wspaniałą atmosferę kreatywnego zespołu!

Jesteśmy dumni z naszej młodzieży, która nie tylko świetnie się bawiła, ale także wykazała się talentem i zaangażowaniem w tworzenie własnych dzieł sztuki!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz organizatorom za wspaniałą atmosferę i profesjonalną organizację!

#Wiosna #WarsztatyWielkanocne #Kreatywność #ZespółSzkółOleckich #RadośćTworzenia

Autor: Ewa Wysocka